Menu
Your Cart

Hakkımızda

Temelleri 2003 yılında atılan HSA, değişimi rota olarak belirleyip başarıyı yakaladı. Faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim ilkesi ile yeni hedeflerine yöneldi. Mersin’de yakaladığı başarıyı, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sunarak yurt genelinde de yakaladı. Zaten var olan uluslararası ilişkilerine; ülkesi, müşterileri ve bayileri için yeni zaferleri saygınlıkla eklemeye devam etti. Bu noktadan hareketle HSA ekibi, iş alanlarını önemli ölçüde genişletti. Ekip artık endüstriyel su arıtmanın yanı sıra; havuz arıtma, süs havuzu, havuz kimyasalları, sauna – buhar odası, jakuzi-SPA, izolasyon, hazır havuzlar, ısıtma sistemleri, doğalgaz sistemleri, altyapı sistemleri, yangın tesisatlarını içeren mekanik proje uygulamaya kadar yaygın bir alanda faaliyet gösterir bir duruma geldi.

Misyonumuz

Arıtma teknolojilerini de kaplayan faaliyet alanlarımızda müşterilerimizin ve bayilerimizin beklentilerine kusursuz ve istikrarla cevap verebilmek önceliğimizdir. Sunduğumuz ürün ve hizmetin arkasında, müşterimizin yanında durabilmek başarıdır.


Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, istikrarlı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde ve dünyada faaliyet alanlarımızda kusursuz hizmetle lider olmak. Temel İlkelerimiz

HSA, çalışanlarıyla birlikte, bölgesel gelişmeyi, uluslararası kalite ve tandartlarda ürün ve hizmet sunmayı amaçlar. Müşterileri, ortakları ve bayileri için güvenilir ve saygın bir portföyü yönetmeyi hedefler.

“Değişen gereksinimleri önceden görüyor, o noktada çözüm üretiyoruz.”