Menu
Your Cart

Mineral Filtreler

Mineral Filtre; Reverse osmos yöntemi ile su üreten ürünlere membran sonrası ilave edilen bir filtredir.  Suya mineral ilave ederek yüksek oranda mineral içermesini sağlar.  İçerisinde kalsiyum ve magnezyum iyolarının bulunduğu doğal kaya parçacıkları bulunmaktadır...
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
2" jaco bağlantılı Arıtma Filtresidir.Suyunuzun içimini güzelleştirir.Aktif Karbon minerali barındırır.  Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı Son Karbon Filtresi (Tatlandırıcı Filtresi de denir).  Post karbon filtre ile suyun içimselliği artarak yumuşak ve hoş bir hal alır.Bir dağ kaynağından ..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
2" jaco bağlantılı Arıtma Filtresi.Yüksek iodini değeri ile suya en iyi tadı vermektedir. Aynı zamanda uzun kullanım imkanı sağlar.Suyunuzun içimini güzelleştirir. Hindistan cevizi kabuğundan üretilen karbondan yapılmıştır.Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı Son Karbon Filtresi (Tatlandırıcı Filtresi d..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Alkali Extra Arıtma Filtresidir. Alkali su ph değeri en yüksek olan sudur, mineral yönünden zengindir ve dünyanın bilinen en güçlü antioksidanları arasındadır. Bilimsel araştırmalarda insan vucudunun bazik yani alkali olması gerektiği aksi halde vucudun asidik yapıya geçerek birçok kötü rahatsızlığa..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Green Multi Arıtma Filtresidir. 2" boyutunda olan bu filtre 3 iyonun bir arada olduğu çok özel bir üründür. İçerisinde multi mineral iyonları bulunmaktadır.Mineral Filtre+Alkali Filtre+Post Karbon 3 'ü bir arada bulunmaktadır.  Reverse osmos sistemlerinde 5. aşamaya kullanılırsa bu filtre yardı..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)