Menu
Your Cart

Çay Kazanı Buz Makinesi Kireç Önleyici

Konutlarda Kullanım Çamaşır ve Bulaşık Makinelerinde Kullanım Kireçli sularda, sabun ve deterjanın fazla köpürmediğini birçoğunuz fark etmişsinizdir. Kireç deterjan, sabun ve yumuşatıcı gibi kimyasalların bir kısmının suda çözülmesini engellemektedir. Bunun nedeni; kirecin suyun yüzey gerilimini artırmasıdır. Çamaşır makinenizde çözünmeyen deterjan kalıntıları, çamaşırlarınıza yapışarak sertleşmesini sağlar. 

Cafeler, Restoranlar Kahvehaneler, imalat yapan küçük işyerleri ve 10-50 kişi için içme suyu temin etmek isteyen işyerleri için uygundur Yüksek Kalitede İçme Suyu Elde Edilir8 Filtrasyon Aşaması İçerir Günde Ortalama 1000 Lt. ( 50 Damacana) İçme Suyu İhtiyacınızı Karşılar Kısa Sürede ..
4.350,00₺
Vergiler Hariç:4.350,00₺
Sert su, kalsiyum ve magnezyum gibi yüksek konsantrasyonda çözünmüş minerallere sahip olan sudur. Saf haliyle su, sert su minerallerini içermez ve doğal olarak su yumuşaktır. Fakat bu mineraller, suyun kireç taşı gibi kalsiyum ve magnezyum içeren kayalardan geçtiğinde toplanır.Yumuşak su, daha yükse..
3.850,00₺
Vergiler Hariç:3.850,00₺
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)