Menu
Your Cart

Su Şartlandırma Kimyasalları

Su Şartlandırma Kimyasalları

İçme ve kullanım sularında suyun ve suyun bekletildiği depoların temiz olması çok önemlidir.

Depoda her zaman taze su kullanıldığından, daha önceden basılmış olan suyun şartlandırılmış bir şekilde muhafaza edilmesi gerekir. İçme ve kullanım sularında dezenfeksiyon amaçlı ve depolarda kireç ve korozyon önleyici amaçlı kimyasal kullanılmalıdır.

Buhar kazanı kimyasalları buhar kazanlarında oluşan kireç ve korozyon problemlerine karşı önleyici kimyasallardır.

Korozyon inhibitörleri olarak da bilinen kimyasallar, sistemlerde sudaki minerallerin kazan çeperlerine yapışmasını ve kimyasal reaksiyon vermesini engellemektedir.

Antiskalantlar Reverse osmosis cihazlarında membran koruyucu üründür. Membranların tıkanmasını ve kapasite kaybını önler, faydalı kullanım ömrünü uzatır. 

Soğutma kule kimyasalları açık ve kapalı devre soğutma kulelerinde kireç ve korozyon önleyici ürünlerdir. Soğutma kulelerinin faydalı kullanım ömrünü uzatır ve enerji kayıplarının önüne geçilmesi sağlar.

Endüstriyel kazanlar ve buhar jeneratörleri birçok ticari, imalat ve endüstriyel işlemlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.Bu tür kazan sistemlerinin doğru şekilde muhafaza edilmesini ve optimum verimle çalışmasını sağlamak için, doğru kazan suyu koşullarının her zaman muhafaza edilmesi esastır. Bu,..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Kapalı devre soğutma ve ısıtma sistemlerinin iyi bir şekilde korunmasını ve optimum verimle çalışmasını sağlamak için, doğru su koşullarının her zaman korunması önemlidir. Bu amaca ancak özenle seçilmiş kapalı devre su arıtma kimyasalları kullanılarak başarılabilir. Gelişmiş kapalı devre ve kap..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Mikrobiyolojik büyümeyi geciktirmek için endüstriyel sistemlerdeki besleme suyu genellikle klor ile ön işlemden geçirilmiştir. Bununla birlikte, bu klor birçok ince film kompozit zarına veya borularına geri dönüşümsüz şekilde zarar verebilir. su ön arıtım kimyasalları, serbest ve birleşik kloru ters..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
RO membran temizleyicileri  skale inhibitörleri ve antiskalantlar, korozyon inhibitörleri, biyositler, antifoulantlar, klor gidericiler ve topaklaştırıcılar içerir.Gelişmiş RO kimyasalları özellikle uluslararası membran filtrasyonu ve ters ozmoz için geliştirilmiştir ve maliyet, kolaylık, perfo..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Soğutma kulelerinin doğru bir şekilde muhafaza edilmesini ve optimum verimle çalışmasını sağlamak için, doğru soğutma suyu koşullarının oluşturulması ve daha sonra her zaman korunması esastır. Bu, dikkatli bir şekilde seçilen soğutma kulesi su arıtma kimyasalları kullanılarak başarılabilir. kap..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)