Menu
Your Cart

VENUS 5 AŞAMALI Su Arıtma Cihazı (Pompasız)

VENUS 5 AŞAMALI Su Arıtma Cihazı (Pompasız)
VENUS 5 AŞAMALI Su Arıtma Cihazı (Pompasız)
1.587,14₺
Vergiler Hariç: 1.587,14₺
 • Model: VENÜS 5 AŞAMALI SU ARITMA CİHAZI
 • Dimensions: 40.00cm x 28.00cm x 40.00cm
 • POMPALI FİYAT FARKI 200 TL DİR.
 • Su arıtma sistemimiz 5 filitre grubundan oluşur.
 • Elektrikli ve elektriksiz çalışma sistemi mevcuttur 24 Volt dur.
 • Filitreleri, deposu, musluğu ve tüm parçaları NSF belgelidir.
 • 2 yıl süreli Sanayi Bakanlığı onaylı Garanti belgesi vardır.
 • Tüm ürünler 8 bar'a karşı su kaçağı testine tabi tutulur.
 • Kalite standart belgeleri kurumsal/kalite sayfasında mevcuttur.
 • Montaj kurulum dahildir.
 •  Montajsız ve servisi olmayan ürün satışımız bulunmamaktadır

  NEDEN VENÜS SU ARITMA                                                                  

         Venüs su arıtma sistemleri ofis, teknik servis, çağrı merkezi konusunda tecrübeli firmalara bayilik vermektedir. Sürekli olarak bayilerine eğitim seminerleri vererek güncel teknolojileri takip etmelerini hedefler .  Yetkisiz kişilere kesinlikle montaj, bayilik ve servis yaptırmaz. Tüm ürünlerini karekod sistemiyle takip eder. Müşteri memnuniyeti esas alınıp bayii ve yetkili servis konusunda proplem oluşmaması için KATI kurallarla yaptırım uygulayan tek markadır.


 Venüs su arıtma cihazında en ufak parçasından en büyük parçasına kadar sürekli bir kalite takibi altındadır. Ve kalitesinden hiç bir surette taviz vermez. Satış sonrasında da son kullanıcı için tüm destekleri vermeye devam eder . Tüm ürünlerinin düzenli olarak hem fabrika teslerini yapar, hemde belirli periyodlarla Sağlık Bakanlığına bağlı kurumlardan analiz raporlarını alarak takip eder.  Ürünlerinde maliyet hesabını şartlar doğrultusunda arka planda tutarak, uzun ömürlülük, verimlilik vede müşteri memnuniyetini esas alarak işleyen bir sisteme göre çalışır.

         Venüs su arıtma sistemleri  sarf malzeme fiyatları konusunda müşterisinin yanında olmaya devam eder. Gerekli tüm sarf malzemelerin yüksek kalitede ancak minimum bir fiyat ile temini için gerekli tüm ar-ge çalışmalarını yürütür. Venüs su arıtma bayileri filtre değişimi için, filtre ömür süresini minimum 1 yıl (365 gün) olarak öngörmektedir. Daha erken süreçte gerekli olacak filtre ihtiyacı için tüm maliyeti garanti kapsamında karşılar.  Ürünlerini ve  sarf malzemelerini, doğal afetler hariç 2 yıl yerinde servis vererek garanti kapsamında karşılar. Su arıtma sistemlerinde ilk defa ek garanti süresini ve servislerinin verilmesini destekleyen tek firmadır.

         Venüs su arıtma sadece doğada çözünebilme özelliğine sahip meteryallerden üretilmektedir. Ürünlerinin de doğal ve insan sağlığına zarar vermeyecek ham maddelerden üretilmesi için gerekli tüm ar-ge yatırımlarını yapar. Kesinlikle sağlığa zararlı maddeleri bünyesinde barındırmaz.Tüm içeriğinin NSF sertifikalı olmasına özen gösterir. 

 • NSF sertifikası( National Sanitary Foundation—Uluslar arası Sağlık Kuruluşu ),  ürünlerimizde kullanılan materyallerin uluslararası düzeyde gıda kontrollerine uygun olduğunun en büyük göstergesidir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi