Menu
Your Cart

AQUABEST 6 AŞAMALI SU ARITMA CİHAZI (POMPALI)

AQUABEST 6 AŞAMALI SU ARITMA CİHAZI (POMPALI)
AQUABEST 6 AŞAMALI SU ARITMA CİHAZI (POMPALI)
Yeni
AQUABEST 6 AŞAMALI SU ARITMA CİHAZI (POMPALI)
AQUABEST 6 AŞAMALI SU ARITMA CİHAZI (POMPALI)
AQUABEST 6 AŞAMALI SU ARITMA CİHAZI (POMPALI)
1.690,00₺
Vergiler Hariç: 1.690,00₺
 • Model: 200.1P

AQUABEST 5 AŞAMALI SU ARITMA CİHAZI NSF

8 lt. dahili tank
5 filtrasyon kademesinden geçer
Kompakt tasarımı ile minimum yer kaplar
Su üretimi için elektrik gerekmez. Çok şık ve ergonomiktir.

 •          Filtre         :  Standart Inline 5.mic Sediment
 •          Filtre         :  Standart Inline GAC Karbon
 •          Filtre         :  Standart Inline CTO Karbon
 •         Filtre         :  Inline Post Karbon
 •          Membran  :  75 Gpd HFT
 •          Musluk      : Eco Lüx/Yıldız Musluk
 •          Tank          : TankPAC - PAE 2.2 G – Dahili 
 •  Mutfak tezgahının altında oldukça az yer kaplamaktadır.

Şık tasarımlı olup fonksiyonellik bakımından mükemmeldir. İnsana enerji veren su, besin maddelerini ve oksijeni tüm vücuda taşıyan hayati bir sıvıdır. Hem lezzetli hem de sağlıklı su temin eden Aquaturk /Aquabest Standart Su Arıtma Cihazı, istenilen miktarda su sağlar  ve inline filtre sistemi ile filtreleri kolay değiştirilen kaliteli ve güvenilir bir üründür.

İlk aşamada Ön Tortu Filtresi ile suyu 5 mikron hassasiyetinde filtre ederek; tüm çamur, pas, partikül gibi tortuları tutarak suyun berraklaşmasını sağlar. İkinci Aşamada GAC Aktif  Karbon Filtre ile sudaki klor ve klor bileşikleri ile koku giderimi yapılır. Üçüncü aşamada Aktif Karbon Filtre ile membran öncesi su en iyi şekilde arıtılır. Dördüncü aşamada İleri Arıtım teknolojisine sahip Membran Filtreden  geçerek suyun istenilen lezzet ve kaliteye gelmesi sağlanır.     Tüm atıklardan arınan su Hindistan cevizi kabuğu karbon filtresi ile son kez işlem görmekte, lezzetli ve yumuşak bir su haline gelmektedir. Varyasyon seçeneklerinde isteyen müşterilerimiz cihazlarına Mineral Filtre, Alkali Filtre ve Detoks Filtrede ekleyebilir.  Mineral Filtre ile su’ya zengin mineral ilavesi yapılır. Alkali filtre ile Suyun pH 7,5-8,5 seviyelerine çıkarılır. Böylelikle vücudun bazik hale geçmesine katkı sağlayarak sağlıklı yaşam imkanı sağlar.

 

GARANTİ VE MONTAJ KOŞULLARI

 • Cihazlarımızda yıllık bakım ücreti sabitleme kampanyası istendiği taktirde yapılabilmektedir.  Müşterimiz 30 Dolar 1 yıllık bakım bedeli ödeyerek  3 yıla kadar ücreti peşin ödeyerek filtreleri de garanti kapsamına aldırabillir. Bu durumda cihaz garanti süresince bakım, arıza, yedek parça ve işçilik adı altında hiçbir ücret ödemez. Garanti bitiminden itibaren ise filtre ücreti ödemez.

 • ürün 2 yıl garantilidir. Filtreler garantiye girmez. İstenirse +5 yıl garanti uzatma yapılabilir. Satın alma esnasında uzatmak istediği her yıl için Yıllık 50 tl ücret ödeyerek +2 yıl garanti uzatılabilir. Servis esnasında yetkili servisten de talep edilerek uzatılabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi